ברוכים הבאים לאתר ועד שכונת בצוותא

מועמדים לבחירות לועד השכונה (בסדר א-ב)

שם: אדגר אגייב

מתמודד לתפקיד: יו"ר ועדת הביקורת

כמה זמן בחריש ומאיפה הגעת לחריש?

שנה בחריש כאשר כל החיים גרתי בפתח תקווה. בשנים אחרונות בפתח תיקווה ראש העיר עשה שינוי ענק ברמת החיים של העיר, יש מלא דוגמאות שניתן לקחת בחשבון לפחות בשכונה שלנו.

ספר/י מעט על עצמך?

בקצרה על משפחה, קריירה, השכלה ועבר צבאי.
—משפחה—

אני בן 39 נשואי לאהבה שלי יקטרינה, ואנחנו הורים לשלושה ילדים, מישל 13, אדם 9, טום 4. אנחנו אוהבי טבע, ספורט, משחקים ואורח חיים בריא.

—קריירה—

בקריירה שלי אני רואה חשבון מעל 10 שנים ובעלים של משרד רואה חשבון. הקמתי משרד מ-0 והיום אני וצוות שלי מלווים מעל 400 לקוחות, בעלי עסקים מאושרים. המשרד רואי חשבון שלנו נמצא בפתח תקווה, מונה 13 עובדים מקצועיים, ואנחנו עובדים על מנת לספק לעסקים ביטחון מלא וצמיחה יציבה. היום אני מנהל משרד ומטפל בסוגיות מורכבות מול רשויות המס.

—השכלה—

רואה חשבון ברישיון, בעלים של תואר משולב במנהל עסקים ובחשבונאות, תואר שני בחשבונאות, מספר תעודות הסמכה לתכנוני מס ואסטרטגיה מסויית, מנהלי כספים ודירקטורים לארגונים גדולים של לשכת רואי חשבון, והמון קורסים והכשרות נוספים בתחום ניהול והתייעלות הארגונים.

—עבר צבאי—

שירות חובה שלי במהלך 3 שנים התקיים ביחידה מיוחדת של משמר הגבול במרכז הארץ.

מדוע בחרת לרוץ בבחירות של ועד השכונה?

חשוב לי לעשות משכונה: שכונה הכי מתקדמת והכי מבוקשת בארץ, שאנשים מכל העולם ירצו לגור בא.

מה לדעתך התפקיד של ועד השכונה?

לנהל וליעל תהליכים של פעילות בשכונה על מנת לקדם מטרות ולשפר רמת החיים.

מה עוד חשוב שנדע עליך?

כל יום בשעה 6:00 בבוקר אני יוצאה לריצה בחוץ ובשכונה.

שם: אורי כהן

מתמודד לתפקיד: חבר ועד מנהל

כמה זמן בחריש ומאיפה הגעת לחריש?

חצי שנה, הגענו מירושלים

ספר/י מעט על עצמך?

בן 30, נשוי לנטע ואבא לכפיר בן ה-3 ולתאיר בת השנה. במקור מהיישוב גבעת אבני שבגליל התחתון. בעל תואר ראשון במדעי המדינה ותקשורת.

ב-7 השנים האחרונות עובד במגזר הציבורי במגוון תפקידים:
התחלתי בעיריית ירושלים כיועץ לסגן ראש העיר, תקופה בה למדתי המון אודות הפעילות המוניציפלית בשלטון המקומי, ניהול ועדות עירוניות וכן עבודה עם קהילות ומגזרים שונים.

עבדתי בכנסת ובממשלה כיועץ תקשורת לשר בכיר, עבודה בה למדתי המון על הובלת תהליכים מורכבים חוצי משרדים, פעילות מול ארגונים ורשויות וכן ייעוץ פוליטי תוך צליחת אתגרים רבים וניהול משברים.

בממשלה הקודמת עבדתי כיועץ מנכ״ל וכדובר משרד ההשכלה הגבוהה והמשלימה. תקופה בה זכיתי לפעול מול למעלה מ-30 ארגוני ותנועות נוער בכל רחבי המדינה ולעסוק באופן שוטף בחינוך הבלתי פורמלי בישראל.

מאז אוקטובר האחרון אני משמש כראש מדור דוברות והדרכת אוכלוסייה במחוז צפון של כבאות והצלה לישראל וגאה על הזכות להיות שותף להצלת חיים.

מדוע בחרת לרוץ בבחירות של ועד השכונה?

כשאני ואשתי קיבלנו את ההחלטה לעבור לחריש, לא סתם בחרנו לגור בשכונת בצוותא. עוד לפני שקיבלנו את המפתח לביתנו החדש ועד היום, פעלתי ואני פועל רבות מול העירייה ומול גורמים נוספים ע״מ לטייב את תהליך הכניסה לשכונה של כלל התושבים. כשאבחר לוועד, אמשיך לייצג את תושבי השכונה אל מול העירייה, משרדי הממשלה וחברת שפיר כדי לדאוג שהמגורים בשכונת בצוותא יהיו הכדאיים ביותר והמהנים ביותר בעיר חריש.

נוסף על כך, אפעל לחיזוק השכונה כקהילה מגובשת לצד חיים משותפים. נפעל יחד להפיץ את הטוב שבשכונה ולשתף את כלל התושבים על הנעשה בשכונה.

אני סמוך ובטוח שאוכל לתרום מניסיוני לטובת קידום השכונה ואשמח לקבל את הקול שלכם כדי לממש זאת.

מה לדעתך התפקיד של ועד השכונה?

היוזמה להקמת ועד לשכונה הינה יוזמה מבורכת וחשוב לרתום כמה שיותר בניינים ותושבים לטובת הצלחת הוועד. כוועד שכונה נפעל למען רווחת התושבים, נעשיר את פעילויות התרבות והפנאי בשכונה ונעמוד על האינטרסים של כלל תושבי השכונה.

ועד שכונה חזק ומגובש יוביל לחיים טובים יותר בעיר חריש.

מה עוד חשוב שנדע עליך?

מכור לאייפון ולקפה 🙂

שם: אלה ענת סאן

מתמודדת לתפקיד: חברת ועד מנהל

כמה זמן בחריש ומאיפה הגעת לחריש?

שנה וחצי בחריש. הגעתי מירושלים.

ספר/י מעט על עצמך?

בעלת תואר ראשון ושני בחינוך מאוניברסיטה עברית, עובדת כיום בארגון הג’וינט- ארגון יהודי הומניטרי שמטרתו לסייע ליהודים בכל בעולם. משנת 2012 מתנדבת במסגרות חינוך מיוחד בעבודה עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים. בנוסף מלווה משפחות שילדיהם אובחנו על הרצף האוטיסטי, הן מבחינת העצמה נפשית והן מבחינת התנהלות מול הרשויות וקבלת זכויות המגיעות להן. כיום לומדת בקורס של “המרכז לצדק חברתי” ומקדמת שני פרוייקטים למען תושבי העיר:

1. קמת מערך מתנדבים שיפעלו בבתי ספר היסודיים בעיר, שיקיימו למידה פרטנית או בקבוצות קטנות עם התלמידים במהלך יום לימודים.

2. שימוש חוזר- הקמת סדנא לנערים ונערות בעיר לשיפוץ רהיטים והבאתם למשפחות נזקקות.

מדוע בחרת לרוץ בבחירות של ועד השכונה?

מאז הקמתה, אני פעילה בתחומים שונים ומגוונים בשכונה. ברצוני להמשיך בעשיה זאת למען תושבי השכונה, בועד המנהל של השכונה.

מה לדעתך התפקיד של ועד השכונה?

בעיניי תפקיד ועד השכונה הוא בראש ובראשונה לבנות קהילנה חזקה ומלוכדת. בנוסף תפקיד הועד הוא לדאוג לצרכיהם של תושבי השכונה בתחומים כגון: חינוך, תרבות, תבואה, תחבורה ולהיות החוט המקשר בין העיריה לבין תושבי השכונה, כדי לקדם קבלת מענה בנושאים אלה.

מה עוד חשוב שנדע עליך?

שם: דניאל אמסלם

מתמודדת לתפקיד: חבר ועדת ביקורת

לא נמסר מידע

שם: דניאלה גפן

מתמודדת לתפקיד: חברת ועד מנהל

כמה זמן בחריש ומאיפה הגעת לחריש?

חצי שנה, הגענו מאשדוד.

ספר/י מעט על עצמך?

היי, אני דניאלה, נשואה לאלמוג ואמא של גאיה. בעלת תואר במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות ומימון. כיום עובדת בתור מנהלת מחלקת שירות בחברה להחזרי מס. פעילה חברתית בהמון תחומים, בחריש ומחוצה לה. מאמינה בקהילתיות ובאחדות בין כולם ופועלת למען זה ברוב חיי הבוגרים.

מדוע בחרת לרוץ בבחירות של ועד השכונה?

בחרתי לרוץ לועד השכונה משום שיש המון תחומים אשר אני יכולה לתרום בהם בפעילות השכונה.

כרגע אני פועלת ביחד עם אלה סאן לקבלת הצעות מחיר מאלקטרה מעליות לטובת כלל השכונה.

בזמן הקצר שאנחנו כאן, עזרתי להפעיל ולהיות חלק ממיזמים מדהימים בשכונה. עזרתי להפעיל ולהוציא לפועל את הסוכה הקהילתית והפעילויות בה, את הדלקת הנרות המרגשת שהייתה עבור ילדי השכונה ופעילויות הקיץ שהיו כאן. אני אשמח להמשיך ולהוציא לפועל עוד מיזמים שיעזרו לגיבוש ולקהילתיות יוצאת הדופן כאן בשכונה

המטרה שלי היא לגרום לאחדות וקהילתיות בשכונה, בין כולם ללא יוצא מן הכלל. הייתי רוצה לפעול למען קידום הנשים בשכונה, בתחומים השונים, לדוגמא הרצאות מרתקות בתחומים השונים, שנשות השכונה יכולות לעשות אבל נשים אחרות. 

פעילויות העצמה של נשים העוסקות בייצור של דברים, כגון דוכנים או שיקשוק כפי שנערכו בעבר בשכונה. נושא נוסף המעניין אותי ומעניין תושבים רבים בשכונה הוא הקמה וקידום של פרוייקט מדידות ארנונה. שמעתי מתושבים רבים כי לטענתם תשלומי הארנונה שלהם אינם משקפים בפועל את גודל הדירה והשטחים הציבוריים. אפעל מול מודדים לבחון את גדלי הדירות כאן בשכונה לצורך התאמתן לגודל הדירה המדווח בארנונה.

מה לדעתך התפקיד של ועד השכונה?

ועד השכונה תפקידו לקשר בין תושבי השכונה, לפעול בראש ובראשונה למען התושבים עצמם!

לפעול לקשר בין תושבי השכונה לבין העירייה ונציגיה, ומול שפיר. ועד שכונה מאוחד ומאוגד יכול לפעול למען השכונה בצורה הטובה ביותר ולדאוג לרווחתם של התושבים כאן, ולביא את בצוותא להיות השכונה הטובה שלנו להיות שכונה מצויינת, ידידותית לכולם שבה כל תושב מרגיש שמתייחסים אליו.

מה עוד חשוב שנדע עליך?

אני מתחייבת לפעול למען כל תושבי השכונה. עברנו לכאן לחריש מתוך רצון לקהילתיות אמיתית בעיר החדשה והיפה ביותר שיש כאן. אני מאמינה שאנחנו יכולים באמצעות שיח ובאמצעות פעילויות קהילתיות לפעול למען המטרה הזו.

שם: יאיר טלולקר

מתמודד לתפקיד: חבר ועד מנהל

כמה זמן בחריש ומאיפה הגעת לחריש?

הגעתי מרמלה וגר בחריש כשמונה חודשים.

ספר/י מעט על עצמך?

אני אבא לשלוש בנות וכיום נשוי פרק ב ומצפה לבן ראשון עובד בחברת גטר כמנהל תיקי לקוחות בתחום התעשייה

מדוע בחרת לרוץ בבחירות של ועד השכונה?

הרצון שלי הוא להמשיך ולתרום לחיזוק הפן הקהילתי והחברתי בשכונה ע”י עשייה ויוזמה אקטיבית

מה לדעתך התפקיד של ועד השכונה?

לדעתי התפקידים של ועד השכונה הם לדאוג ככוח מאוחד לצרכים של התושבים אל מול הגופים השונים ובנוסף להיות מוקד לחיבור והבנה בין כלל המגזרים והקהילות שגרות בשכונה

מה עוד חשוב שנדע עליך?

מי שמכיר אותי יודע שאני איש של שלום ואופטימיות תמיד שמח בחלקי ואוהב לשמח את סביבתי מאז הגעתי לשכונה אני נותן את כל שביכולתי לטובת גיבוש הקהילה אני אדם פעיל ומעורב חברתית עוד הרבה לפני שהגעתי לחריש ורוצה להמשיך ולהיות כך גם כאן לתרום ככל שאפשר כדי להביא את השכונה הזו ליחודיות שאין שניה לה בארץ

שם: יניב אינדיק

מתמודד לתפקיד: חבר ועד מנהל

כמה זמן בחריש ומאיפה הגעת לחריש?

3.5 שנים בחריש. 3 שנים בשכונת החורש וחצי שנה בשכונת בצוותא. הגענו מעץ אפרים.

ספר/י מעט על עצמך?

בן 35. נשוי לתהילה ואב ל-3 בנות. עוסק בחינוך. ממייסדי ומנהלי קהילת “יחדיו”, הקהילה הדתית בשכונת בצוותא אשר חרטה על דגלה להיות קהילה כלל ישראלית, המהווה בית ומקום לכולם; דתיים, חילונים, מסורתיים וחרדים – ומקיימת מניין בנוסח משולב מכל העדות והזרמים בחברה הישראלית.

מדוע בחרת לרוץ בבחירות של ועד השכונה?

בחרתי לרוץ בבחירות לועד השכונה בכדי לתרום את חלקי למימוש החזון של קהילת יחדיו ושל שכונת בצוותא כולה – ליצור כאן מרקם של חיים משותפים ולחבר בין תושבי השכונה מכל הזרמים ובמגוון רחב של דעות והשקפות, מתוך כבוד הדדי ואהבת ישראל.

מה לדעתך התפקיד של ועד השכונה?

תפקיד ועד השכונה הוא להיות נציגי הציבור מול העירייה ומול שפיר הן בהיבט של פיתוח השכונה, תשתיות, כבישים, מבני ציבור וכו’ והן בהיבט החברתי לפעול בעשיית טוב ולהתמקד במאחד ולא במפריד, בקירוב לבבות ובמתן מקום לכולם וללא הבדלים, ולעשות הכל שכולם ירגישו בבית.

 

מה עוד חשוב שנדע עליך?

שם: מיכל מור

מתמודדת לתפקיד: חברת ועד מנהל

כמה זמן בחריש ומאיפה הגעת לחריש?

גרה בחריש זו השנה השישית, אליה הגעתי מרמת ישי.

כשרכשתי את דירתי הראשונה בעיר, בשנת 2015 לא היו כבישים או רחובות, לא היה ידוע היכן תהיה השדרה ואילו שכונות ייבנו. בכל יום בו נדלק אור בדירה נוספת בעיר שמחנו כאילו שהמניה שלנו בעיר עלתה, וכך עם כל חנות שנפתחה. התחושה היתה שאנחנו חלק מדבר ענק, מהקמה של עיר.

ספר/י מעט על עצמך?

בת 47, אמא ליונתן ועומרי, מתבגרים שנכנסו ללמוד בחריש בשנתה הראשונה של מערכת החינוך בעיר, כשמערכת החינוך עדיין התקשתה לתת מענה, ויחד עם העיר עברנו את כאבי הגדילה שלה, בהמון היבטים, ובדגש על תחום החינוך.

הובלתי עם חברי לאג’נדה את המאבק והתהליך להקמת בית ספר דמוקרטי בעיר, לאחר שהוקצה סמל מוסד ומשרד החינוך נתן ברכתו – התהליך נגדע באיבו, להבנתנו משיקולים פוליטיים לאחר שראש הרשות לא היה מוכן שיהיה מוסד “מוכר שאינו רשמי”, ובפועל באותה שנה פתח מוסד בעל סיווג זהה עבור זרם דתי (תלמוד תורה). זה היה בבחינת מפח נפש למשפחות רבות, ואני למדתי על בשרי תהליך פוליטי.

במקצועי אני מגשרת בתחום המשפחה והגירושין, מתאמת הורית ומעניקה מענה משפחתי וזוגי רחב, ובכובעי הנוסף מנהלת ובעלת חברת השמה לגיוס בכירים בתעשייה (בשותפות).

חיה בפרק ב’ עם בן זוגי – עמית אופיר כהן, יועץ נדל”ן ואיש נדיר.

אני חיה בחריש מבחירה אמיתית, לאחר שחייתי בערים, ישוב קהילתי, קיבוצים, ופה בחריש אני מרגישה שאני בבית. אוהבת את העיר, מאמינה בה, חיה, עובדת בה ופועלת חברתית במקומות בהם אני מרגישה שביכולתי להשפיע באמת.

מדוע בחרת לרוץ בבחירות של ועד השכונה?

לפני כשנתיים רכשתי את ביתי הנוכחי בשכונת בצוותא, מאמינה מאוד בשיתוף ב-כח של הביחד, מאמינה גדולה בהידברות ובשמירה על הטוב שיש לנו כאן, מרגישה שהשכונה שלנו מהווה דוגמא לחיים המשלבים תרבות, שותפות תוך קבלה ושמירה על השונות ביננו. לא מקבלת כפייה מכל סוג שהוא, ופועלת ככל שביכולתי לשמירה על שגרת חיים נעימה והרמונית.

בהווייתי כמגשרת אני מאמינה שיש ביכולתי לסייע לכולנו למצוא את הדרך היצירתית ביותר ככל שנידרש כדי להבטיח חיים נעימים פה.

כחברת ועד השכונה אמשיך לפעול בכל דרך העומדת לרשותי לחיזוק הערכים שבגינם רכשתי כאן את ביתי. ערכים כגון “חיה ותן לחיות”, שמירה על הייחוד והצרכים של כל קבוצה וקהילה, מבלי לאפשר פגיעה בקבוצות השונות מהן. במילים אחרות – לאפשר ליהנות מהחיים בצוותא.

מה לדעתך התפקיד של ועד השכונה?

על ועד השכונה לייצג את הקולות הרבים, הצרכים המגוונים של כל זרם ותושב בשכונה, לרתום את הרשות וכל גורם נוסף שיוכל לסייע בשיפור חיינו המשותפים בשכונה.
בעיר כמו חריש, יש מקום לוועד חזק שידע להוביל ולקדם את הצרכים שלנו.

מה עוד חשוב שנדע עליך?

אני אישה אופטימית, מאמינה שהגבול הוא השמיים, אשת עשייה ואוהבת אדם.

שם: ניצה דהרי

מתמודדת לתפקיד: חברת ועד מנהל

כמה זמן בחריש ומאיפה הגעת לחריש?

7 חודשים. והגעתי מגבעת אולגה / חדרה

לא נמסר מידע נוסף

שם: ציפי ברייר שרעבי

מתמודדת לתפקיד: חבר ועדת ביקורת

לא נמסר מידע

שם: ריטה כהן

מתמודדת לתפקיד: חבר ועדת ביקורת

לא נמסר מידע

התקשרו עכשיו לטלפון

או השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם

לוגו בצוותא

למידע נוסף אנא השאירו פרטים: