סביבה וקהילה

בסיס לשכונה שיתופית בא לידי ביטוי ביצירת רגעים גדולים וחוויות משותפות בין שכנים, וחברים. חווית מגורים הבנויה על פי עקרונות ה- CO LIVING בה עושר של שירותים, פעילויות משותפות וחיי תוכן פעילים מרתקים – למבוגרים ולילדים, מתוך ערך השיתוף, ההגשמה העצמית והקהילתיות.
הקודם
הבא

מרכז מצוינות והעשרה

אחרי הלימודים נפגשים ילדי בצוותא חריש במרכז העשרה והמצויינות. משיחות עם הורים צעירים, הצורך החשוב ביותר הוא הידיעה שסביבת המגורים מעניקה לילדים מסגרות מתאימות כדי לגדול ולהתפתח בצורה מיטבית. לכן, יפעל בצוותא מרכז מצוינות לילדי השכונה הכולל שיעורי העשרה, חוגים, פעילויות, סדנאות ושטחי לימוד משותפים.
חריש - חינוך
בצוותא חריש - חינוך

חינוך להישגיות מהגן ועד התיכון

מה שבאמת עושה את מערכת החינוך למושלמת, היא התוכנית החינוכית העירונית, אשר תתמקד בפיתוח מערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית, שתציב את החינוך במרכז העשייה העירונית, תוך מעורבות הקהילה והמשפחה. מערכת החינוך אשר מוקמת בעיר הינה מערכת חינוך מהמתקדמות בארץ אשר נדרשת במאה ה- 21 ותביא למיצוי מרבי של ניצול הזדמנויות , שינוי בגישה ובשיטות יישום הלמידה וההכשרה שיאפשרו התמודדות מתמדת עם סביבה משתנה ומאתגרת, כגון הוראה בשיטת ה- P.B.L – הקמת מרחבי למידה והעשרה עירוניים ובית ספריים.

חנות שיתופית

כמעט כל אחד מאתנו נתקל בציוד שהוא צריך “פעם ב…” אבל לא ממש מעוניין לרכוש אותו. לצורך כך, יצרנו בשכונה השיתופית, את “החנות השיתופית של בצוותא”. חנות שבה יוכלו תושבי השכונה להחליף מוצרים ולהעמיד לרשות השכנים כלי עבודה, גינון, כלים לעבודה עצמית ,DIY , ציוד קמפינג ועוד.
בצוותא חריש - חנות שיתופית
חריש בצוותא - גינה שיתופית

הגינה השיתופית

אין כמו לקטוף עשבי תיבול טריים רגע לפני הבישול. בשכונת בצוותא, תוקם גינה קהילתית, בה יעמדו לרשות הדיירים ערוגות משפחתיות. בגינה השיתופית תוכלו לא רק לקטוף את הירקות וצמחי התבלין, אלא גם ליהנות מחוויה משותפת עם הילדים והשכנים, תוך הקניית ערכים של אחריות, שיתופיות ושמירה על עולם ירוק ובריא יותר.

מרחבי עבודה שנעים לשתף

חללי עבודה שיתופיים הם אחת הטרנדים הנחשבים כפורצי דרך כיום. יותר ויותר אנשים נפרדים מהמשרד שלהם ועוברים לעבוד בתוך קהילה שיתופית. בישראל, WE WORK הייתה החברה הראשונה שפעלה בתחום. שכונת בצוותא גאה להיות חלק מהמגמה העולמית ותעמיד לרשות דייריה חללי עבודה עם מגוון שירותים כגון: עמדות עבודה, WI–FI , מטבחון ועוד. חללי העבודה יאפשרו לתושבי השכונה לחסוך זמן יקר בפקקים, להשלים שעות עבודה שלא תמיד מספיקים במהלך היום, לשתף ידע ותחומי עניין עם השכנים ולהפוך את מרחב העבודה למשרד לכל דבר. בקיצור, אפשרות לעבוד מהבית בראש שקט, ללא הפרעה משגרת הבית והילדים.
חללי העבודה במשותפים בצוותא חריש
אולם אירועים משותפים לתושבי בצוותא חריש

אולם אירועים פרטי לדיירים

אחד האתגרים בתכנון אירועים משמחים כמו ימי הולדת, בר מצווה ועוד – הוא מציאת החלל המתאים לאירוע ולכיס.
שכונת בצוותא מעמידה לרשות הדיירים חלל אירועים רב תכליתי בו יוכלו ללחגוג את האירועים המשמעותיים בחייהם.

הסופר הקהילתי של בצוותא

במקום ייעודי ומותאם, הקהילה בשכונת בצוותא תוכל להתאגד יחד בכדי להקים מכולת שיתופית. יצירת אלטרנטיבה לתושבי השכונה בדמות עסק בר קיימא אשר יתנהל על פי ערכי הסולידריות,
ההוגנות, השקיפות והקיימות. המכולת תוקם באמצעות קואפרטיב או בהתקשרות עם גורם חיצוני אשר ינהל את המיזם כמיזם שיתופי ויציע לתושבי השכונה מוצרים במחירים מופחתים.
סופר מרקט שיתופי - בצוותא חריש

בקרו אותנו

מרכז מבקרים ומכירות
 בצוותא חריש

שלחו לנו מייל

צרו עימנו קשר 
ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

התקשרו אלינו

לקבלת פרטים נוספים
ו / או שיחה עם נציג מכירות חייגו כעת

התקשרו עכשיו לטלפון

או השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם

לוגו בצוותא

למידע נוסף אנא השאירו פרטים: