בצוותא לוגו לבן
זה שפיר הנדסה

אודות חברת שפיר הנדסה

אודות חברת שפיר הנדסה

שפיר הנדסה הינה מקבוצות התעשייה, ההנדסה והתשתיות המובילות והגדולות בישראל עם וותק וניסיון של מעל ל-50 שנה. הקבוצה פועלת בתחום הייזום והביצוע של פרויקטים רחבי היקף בתחום הנדל”ן למגורים וכן בתחומי התשתיות. שמה של הקבוצה כחברה מובילה בתחומי פעילותה הינו פועל יוצא של עשרות פרויקטים שביצעה ומבצעת שפיר במהלך שנות קיומה. כחלק מחזון החברה, ומתוך ראיה שעבודותיה מותירות חותם גם עבור הדורות הבאים, מיישמת החברה את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם בתחומי ההנדסה והתשתיות, לצד הקפדה מרבית על דיאלוג מתמשך עם ערכי הטבע הנושקים לעבודתה. בנוסף, שפיר הינה יצרנית מובילה של חומרי גלם לענף הבנייה ומחזיקה במפעלי בטון, מפעלי אספלט ובמחצבות ברחבי ישראל.

כקבוצה המובילה בישראל בתחומי ההנדסה, הבנייה והתשתיות, מציעה שפיר פתרון מיטבי עבור לקוחותיה ושותפיה העסקיים. הוא כולל שילוב של יכולות הנדסיות במגוון טכנולוגיות, המבוסס על ניסיון עשיר של עשרות מהנדסים העובדים בחברה במשך שנים רבות. כל זה, לצד יכולת פיננסית המבוססת על הון עצמי ושיתופי פעולה עם שוק ההון – שמתבטא במימון וליווי פרויקטים בהיקפים של מיליארדי שקלים. לכל אלה מיתוספת יכולת ניהולית מוכחת ויציבה לאורך כל שנות פעילותה של הקבוצה.

תחומי הפעילות של הקבוצה:

ייזום נדל”ן למגורים

קבוצת שפיר יוזמת ובונה אלפי יחידות דיור באזורים שונים ברחבי הארץ. יכולותיה היזמיות וההנדסיות של הקבוצה מבטיחות, כי הפרויקטים מבוצעים בסטנדרט הגבוה ביותר ומעניקים את הביטחון הנדרש לרוכשי הדירות אשר יקבלו תמורה מלאה להשקעתם. בימים אלו בונה שפיר את שכונת “בצוותא” ביישוב חריש, והיא החברה הראשונה בישראל המתכננת ובונה ”שכונה הוליסטית” במסגרת מסלול “תכנן ובנה” של משרד השיכון. זהו פרויקט מורכב, המאגד הקמת התשתיות, הכבישים, מבני הציבור, מבני המגורים והפיתוח הנופי תחת קורת גג אחת – יציבה, אמינה ובעלת ניסיון רב בהובלת פרויקטים אסטרטגיים בעלי חשיבות לאומית. כיאה לחברת בנייה מהגדולות בישראל שמה חברת שפיר דגש על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד, משלב תכנון הבניה על שולחן האדריכלים ועד מסירת המפתחות לדיירים. שכונת המגורים בצוותא תכלול כ 1519- יח”ד והיא תצטרף לשורת הפרויקטים והשכונות המובילות אותם תכננה ובנתה החברה בהצלחה בשנים האחרונות – ברעננה, הרצליה, אור יהודה, ראש העין, מודיעין, ועוד.

תעשייה

הקבוצה הינה יצרנית מובילה של חומרי גלם לענף הבנייה והתשתיות. לחברה מחצבות, מפעלי בטון ומפעלי אספלט הממוקמים ברחבי הארץ. אלה מייצרים מגוון רחב של חומרי בנייה וסלילה, לרבות אגרגטים, אספלט, בטון ואחרים.

תשתיות

כקבוצת התשתיות הגדולה בישראל, לשפיר מעורבות במרבית פרויקטי התשתיות שבוצעו במדינת ישראל. בין היתר, שותפה שפיר לסלילת מאות ק”מ של כבישים ברחבי הארץ, כגון: כביש 6 צפון, כביש 531, כביש 20 וחיבור עם כביש 531, כביש מכבית 471, מחלף רעננה דרום כביש עוקף-קריות ומחלף הקריות, כביש 3 ועוד; שפיר הקימה ומקימה עשרות גשרים, כגון: גשר עכברה, גשר מבצע קדש, גשר גילה ועוד; חציבת מנהרות גדולות, ביניהן: מסילות הרכבת לירושלים (A1), ומנהרות כביש  6צפון; עבודות ימיות, כמו הקמת הנמל הימי החדש במפרץ חיפה, השלב הראשון בנמל היובל באשדוד, הקמת מזחים בחיפה, מזח פריקת פחם באשקלון, פרויקט החלפת צינור גז ועוד. שפיר שותפה גם בעבודות בנייה רחבות היקף, כגון: תחנות כוח, שדות תעופה, תחנות רכבת ועוד.

זכיינות

הקבוצה יוזמת ומבצעת פרויקטים רחבי היקף בשיתוף עם המגזר הציבורי. בין היתר ביצעה שפיר את פרויקט הרחבת משכן הכנסת בירושלים, בנייה ותפעול של חניון הלאום בירושלים, בנייה ותפעול של הנתיב המהיר בכניסה לתל אביב, הקמת מעונות בצלאל בירושלים ופרויקטים אחרים בתחומי הבניה והתשתית. בימים אלה נמצאים בהקמה פרויקטי זכיינות רבים ועוד.

מפרט דירות טיפוסיות

בפרויקט בצוותא חריש הושקעה מחשבה רבה בתכנון הדירות הטיפוסיות, מתוך רצון לייצר חלל מגורים מתקדם, אשר יענה על כל צרכי בני הבית. לכן הקפדנו הקפדה יתרה על כך שכל הדירות בפרויקט בצוותא מתוכננות באופן פונקציונלי המנצל באופן מירבי את שטחי הדירות וזאת לצד השקעה ברמת גימור גבוהה ומפרט טכני עשיר. נוסף על הדירות, גם הבניינים עצמם נהנים מפיתוח סביבתי עשיר, הכולל גינות נוי ופינות ישיבה, לובי כניסה מעוצב, מערכת אינטרקום טלוויזיה צבעונית במעגל סגור וחיפוי אבן משולב טיח בקירות חוץ.

חריש בצווותא

בקרו אותנו

מרכז מבקרים ומכירות
 בצוותא חריש

שלחו לנו מייל

צרו עימנו קשר 
ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה

התקשרו אלינו

לקבלת פרטים נוספים
ו / או שיחה עם נציג מכירות חייגו כעת

התקשרו עכשיו לטלפון

או השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם

לוגו בצוותא

למידע נוסף אנא השאירו פרטים: